לפני כמעט שישים שנה, פתח סבא בסטוני עם חבר טוב שלו, ניצול השואה, שלמה סופינזון, את פלאפל אוריון. המקום נקרא על שם בית הקולנוע המיתולוגי ששכן מעבר לרחוב.

בשנות השישים עלה המקום לגדולה בזכות השילוב המוצלח בין סרט ומנת פלאפל. אין ספק שהסרט השפיע על  מנת הפלאפל ועל הטחינה שנזלה ממנה.

אט אט דעך הקולנוע ונהרס. את מקומו החליף חניון. הפלאפל נשאר במקומו וכיום ניתן לקחת מנה לדרך שיהיה מה לנשנש מול ה-VOD

בפלאפל אוריון יש ערימה מושלמת של עגבניות פרוסות כמו במסדר רס"ר, מלפפון חמוץ, כרוב לבן וכבוש. ולהשלמת הנוסטלגיה, ניתן לשתות מיץ ענבים עם טעם של פעם ומיץ האננס המוגז (להיט!). יודעי דבר אומרים שכשאין יותר מדי, מה שימשוך את תשומת לב הסועד מהפלאפל עצמו- סימן שהמנה עצמה טובה מאוד.

אנשי פלאפל אוריון, הם הכי חיפאים "אסלים" שיש.  האח הגדול חוסין היה שחקן בקבוצת הכדורגל מכבי חיפה. אין פלא שעד היום משמש הפלאפל כמקום מפגש לשחקני ואוהדי הקבוצה.

פלאפל אוריון הפך לאחד המקומות המזוהים עם העיר חיפה, אך לאורך השנים הוא הפך למותג כלל ישראלי. סוד ההצלחה, אומרים הבעלים, הוא שהמקום מדבר אל כולם. כל מבקר- באשר הוא- מקבל את יחס אדיב, השירות נפלא ובעיקר תמורה נאותה לכספו. הטריות של חומרי הגלם והאיכות שבצידן ביחד עם השירות האדיב, הוא השילוב המנצח אשר הנציח את המקום על כל תכונותיו.

 

לעוד סרטונים הכנסו ל – www.nowtv.co.il

Category Tag