ראלף פקל, מייסד שיטת האננדאו, התחיל לחשוב על ריפוי בדרך אחרת רק לאחר שהיה הוא בעצמו חולה ולא הצליח למצוא עזרה ברפואה המערבית.
בצידו השני של העולם, במנזר דאואיסטי מצא את התשובה והריפוי והתחיל להשתמש בידע שהביא מסין על מנת לפתח שיטה המתאימה לאדם המודרני, שילוב של תנועה גופנית ואימון מנטאלי המביאים תוצאות טובות תוך זמן קצר.

הנטייה ללחץ דם גבוהה מתגברת עם הלחץ והגיל. לחץ דם גבוהה זו בעיה ש"מתגנבת" אל המערכת באטיות וקשה למדידה. לחץ הדם משתנה מספר פעמים במהלך היום ואצל אדם בריא מווסת לחץ הדם באופן אוטומטי על ידי הגוף. ללחץ דם גבוהה גם אין סימפטומים ברורים בשילוב עם הקושי במדידה קשה מאוד לאתר את הבעיה לפני שהיא הופכת לכרונית.
כאשר לחץ הדם מתייצב על ערך גבוהה באופן קבוע וההרגשה הלא טובה מלווה אותנו לאורך השגרה או גורמת לבעיות חמורות כמו התקף לב או אירוע מוחי אנחנו מגלים את הבעיה.
ללחץ דם גבוהה סיבות שונות כמו: אבנית בכלי הדם הנוצר עקב יתר סוכר או מלח בדם, תזונה לא נכונה, חוסר בתנועה ולחץ מנטלי, אבל בדרך כלל זו קומבינציה של מספר דברים המקבעת את לחץ הדם על ערך גבוהה באופן קבוע. בשלב זה קשה מאוד להימנע מלקחת תרופות לכן רצוי להתחיל לטפל בבעיה צעד אחד קודם וללמוד לאזן את השגרה.

ראלף מספר שמניסיונו תרגול קבוע הוא המפתח להצלחה. אפילו תרגול של מספר דקות ביום, כמה פעמים ביום, יכול להביא להקלה רבה.

בסרטון הזה נראה כיצד להשתמש בתנועה של נענוע על מנת להביא להרפיית השרירים והמפרקים. מודגמת טכניקה הדורשת להוציא את הלשון כמה שיותר החוצה ולפתוח את העניים כמה שיותר על מנת לשחרר מן הגוף רגשות ומתח פיזי ומנטאלי אשר אנחנו מחזיקים בפנים וגורמים ללחץ פנימי.
אצל מרבית האנשים הטריגר ללחץ דם גבוהה הוא מתח נפשי הגורמים האחרים רק "עוזרים" להחמיר את הבעיה לכן שחרור של הלחץ הפנימי יכול לעזור לשפר את המצב ואם מבוצע בהתמדה לאורך זמן אפילו להביא לריפוי טבעי של הבעיה.
הטכניקה הזו היא רק אחת מתוך סדרה שלמה המטפלת בלץ הדם, כמו בכל הפתרונות של אננדאו, על מנת להשיג תוצאות טובות מומלץ ללמוד לתרגל את הסדרה כולה.

לעוד סרטונים הכנסו  ל http://www.nowtv.co.il

 

Category