מי אתה פרופ' אמיר חצרוני?

"צפויים – הכוכבים האמיתיים ברשת היא סדרה דוקו-קומית של היוצרים קיץ איליה ברבנר והדר סתיו, העוקבת אחר הכוכבים הפרובוקטיביים והשנויים במחלוקת של הרשת הישראלית. הדר סיפרה לנו קצת על הסדרה ועל הפרק שלפניכם, המארח את פרופ' אמיר חצרוני.

 

מהי הסדרה?

"צפויים" מעלה את השאלה האם הכוכבים המתפרסמים ברשתות החברתיות פועלים בדרכם אל מאות אלפי הצפיות ביוטיוב -במודעות או בחוסר מודעות,.

בכל פרק התלווינו לאושיית רשת אחרת – אליעד מלכי, סרגיי חוחלוב, ירדנה ואמיר חצרוני, אנשים מלאי אמביציה שמקליטים, מפיקים ומנהלים את עצמם, וניסינו להבין מה מניע אותם, מה הסיפור שמאחוריהם ואיך הם ממשיכים קדימה למרות הטוקבקים האכזריים והדיסלייקים.

 

ומה יש בפרק הזה עם אמיר חצרוני?

כשאיליה ואני התחלנו לצלם את "צפויים" עשינו את זה מתוך אהבה לכוכבי יוטיוב שגורמים לך לשאול "מה בעצם ראיתי פה עכשיו?". כל הכוכבים שראיינו סיקרנו אותנו ברמה האישית, ובמיוחד רצינו לענות על השאלה שתמיד חוזרת על עצמה "זה פארודיה או שזה אמיתי?" ואין ספק שהמלך הבלתי מעורער של הז'אנר הזה הוא פרופ' אמיר חצרוני. באופן אישי אמיר חצרוני מאוד משעשע אותי. אני עוקבת אחריו כבר הרבה זמן ופיתחתי תיאוריה שלפיה הוא פשוט עושה על הקהל הישראלי ניסוי תקשורתי עצום בגודלו, והוא בעצם מראה לנו תמונת מראה מכוערת של הגזענות, הפילוג, השוביניזם והאלימות בחברה הישראלית. עניין אותי לפגוש אותו במציאות ולהבין מי האדם שמאחורי הדמות שהוא יצר, האם הוא באמת כזה או שהוא פשוט טרול מקצועי.

 

-מה הפתיע אותך בראיון?

הפתיע אותי שאחרי ששברנו את הקרח הראשוני חצרוני ממש זרם איתנו ושהצילומים היו ממש כיפיים. אין ספק שהוא שונה משאר כוכבי הרשת שראיינו עד כה. בהיותו פרופ' לתקשורת הוא מאוד מודע לכל דבר שהוא אומר ולכן המפגש איתו היה מאוד מאתגר. זה היה נחמד שלא היינו צריכים להתאמץ יותר מדי בשביל להוציא ממנו "פנינים" בראיון, רק היינו צריכים להפעיל את המצלמה, לכוון מיקרופון והוא כבר עשה את כל העבודה בשבילנו.

 

 

Add your comment

Your email address will not be published.

יש לכם מה להגיד על האייטם?

תגובות

פיילוט - הערוץ שיהפוך אתכם לכוכבים הבאים
אולי יעניין אותך עוד: