אודות NOW

NOW
תחנת הטלוויזיה האינטרנטית הרב ערוצית הראשונה בישראל

בעידן של שינויים בהרגלי הצפיה בטלוויזיה ועל רקע ההתפתחויות הטכנולוגיות השיקה חברת "ערוצי תוכן ישראל" את המיזם החדש שלה – NOW.

 

NOW היא פלטפורמת תוכן ראשונה מסוגה המהווה את חוד החנית של הפקת תכניות טלוויזיה המותאמות במיוחד לאינטרנט.

NOW מפתחת, יוצרת ומפיקה תכנים מקוריים שלה במגוון תחומים בז'אנרים השונים- דרמה, תעודה, בידור, תכניות אולפן ועוד.

NOW רואה שליחות בהנגשת ההופעה ב"טלוויזיה החדשה" לכל אחת ואחד- יוצרים, בעלי עסקים, מומחים וכל מי שרוצה לבטא את עצמו באמצעות המדיה החדשה. הם מקבלים אצלנו במה, הכוונה, יד מסייעת ואוזן קשבת בדרכם להגשים את מטרתם ואולי גם חלומם- לככב בתכנית טלוויזיה שלהם.

NOW היא פלטפורמה ייחודית המנגישה לצופים תוכן גולשים אותנטי וראוי בפרמטרים מקצועיים, תוך סיוע ועידוד של יצירת תוכן עצמאי.

כל אנשי החברה הינם אנשי טלוויזיה מנוסים ומקצועיים  שבאים מהאהבה ליצור תוכן איכותי ומתאימים את חוויות הצפיה לעידן החדש, בו הטלויזיה נמצאת בכל מסך, בכל מקום- מהטלפון הנייד, דרך הטאבלט והמחשב ועד למסך הטלויזיה בסלון שגם הוא מחובר לאינטרנט.

NOW נותנת מענה להרגלי הצפייה החדשים והישנים כאחד:

בטלויזיה החדשה כבר אין לוח שידורים וגם המשמעות של "ערוץ" השתנתה. כל אחד צופה בתכניות בזמן שלו, במכשיר שלו ובמקום שלו. NOW מתמודדת עם השינויים הללו, ודואגת שכל תכנית שהיא מפיקה תעמוד בזכות עצמה ותגיע במישרין לצופים- דרך הרשתות החברתיות, מנועי החיפוש ומאחד לשני… זו הטלוויזיה החדשה!

במקביל, ניתן לצפות בתכניות של NOW  בערוץ הטלוויזיה המרכזי שלה המשודר בזמן אמת באינטרנט.

באמצעות הפלטפורמה החדשנית התכנים זמינים לקהל יעד רחב, אך מגיעים גם לקהלים ספיציפים מפולחים וניתן לצפות בכל אחד מהם גם בפורמט של VOD .

המודל העסקי של NOW הוא תוכן ממומן של לקוחות, שאנו יוצרים ומפיקים עבורם תכנית טלוויזיה משלהם. מודל זה מאפשר להפיק גם תכנים לא ממומנים.